Medzinárodná konferencia “Aktuálne problémy v ochrane lesa 2019”

V Novom Smokovci začal 28. ročník medzinárodnej konferencie
Aktuálne problémy v ochrane lesa 2019.

31. januára 2019, Nový Smokovec – V Kongresovom centre Kúpeľov Nový Smokovec prebieha jedno z najprestížnejších medzinárodných vedeckých podujatí zameraných na ochranu lesa a prírody. Konferencia „Aktuálne problémy v ochrane lesa začala svoj 28. ročník. Hlavným

Lesníci budú spolu s deťmi vianočne tvoriť

Lesníci budú spolu s deťmi vianočne tvoriť

Zvolen, 22. november 2018: Jedným zo symbolom Vianoc je určite ihličnatý stromček, ktorého zeleň predstavuje zrod života. Málokto si však uvedomuje, že aj on je produktom činnosti lesníkov – lesného hospodárenia.

Lesní pedagógovia z Národného lesníckeho centra – Ústavu lesníckeho poradenstva a vzdelávania

Výzva: redesign loga NLC

Výzva: Redesign loga NLC
 
Národné lesnícke centrum Zvolen (NLC) vyzýva organizácie, firmy ako aj tvorivých a kreatívnych jednotlivcov na predkladanie návrhov na nové logo organizácie resp. redesign súčasného loga.

Výzva sa týka jedného spoločného loga za celú organizáciu. Návrhy loga je možné predkladať do 31. decembra 2018, a to

Výzva: redesign vnútorných priestorov NLC

Redesign spoločných vnútorných priestorov NLC

Národné lesnícke centrum (NLC) vyzýva organizácie, firmy ako aj  tvorivých a kreatívnych jednotlivcov na predkladanie návrhov na nové dizajnové riešenie a výzdobu spoločných vnútorných priestorov organizácie.

Výzva sa týka interiérového dizajnu a výzdoby spoločných vnútorných priestorov NLC, t.j. vstupné priestory, haly, chodby a schodiská v